Řekli o hře...

Petr Beran, tatínek Tobiáše (9 let), Juliána (7 let) a Alexe (21 měsíců)

Moje manželka mívá bezvadné nápady…někdy. Ale tento je skutečně naprosto unikátní, opravdu. Nikdy jsem se od mých kluků nedozvěděl tolik, co se Samajou. A přitom naprosto zábavnou formou. Kdo se chce svým dětem věnovat a snažit se porozumět, co se to v těch jejich maličkých hlavičkách vlastně děje, ať si to zkusí. Rozhodně nebude litovat.

Naďa Krucká, maminka Nely (9 let) a Milánka (4 roky)

Hra nás všechny bavila. Děti nadšeně odpovídaly na otázky. Líbilo se jim, že nás zajímá jejich názor, postoj, myšlenka.
Na hře oceňuji, že se může hrát stále dokola, kdykoliv, v kterémkoliv věku a je tím pádem skvěle univerzální. Dospíváním a věkem se mu mění priority, touhy i názory.
Děti ocenily hezký a veselý design a pěkně vypracovaný návod v pohádkovém duchu. 

Jana Eremiášová, maminka Matýska (4 roky) a Elenky (16 měsíců)

Člověk si během všedního uspěchaného dne těžko najde příležitost, jak si v klidu sednout s ostatními, bavit se o pocitech, o tom, co člověka těší.
Samaja dokázala vtáhnout do hry všechny věkové kategorie naší rodiny a díky ní jsem se o nich dozvěděla zajímavé věci, jejich pocity či obavy, které bych bez téhle hry asi nevěděla. Všichni jsme se bavili a hodně se naučili o sobě navzájem i sobě samotných.

Aneta Richtrová, maminka Claudinky (6 let) a Viktorky (8 měsíců)

Tato hra nás velice bavila, ale nejvíc naši dceru, která ji chtěla hrát stále dokola. Poznáte při ní své děti, přátelé a dozvíte se to, co jste možná ani netušili.
Hravou formou zjistíte, co je trápí a naplňuje a to je to nejdůležitější, co můžete o svých dětech či rodině vědět. A podle toho přizpůsobit své chování k nim Hra je vhodná jak pro menší děti, kterým čtou otázky rodiče, tak pro dospělé, kteří se u hry často od srdce zasmějí.

Jaroslava Lochmanová, maminka Pepíčka (7 let) a Aničky (6 let)

SAMAJA mě překvapila svou jednoduchostí, ale zároveň hravostí. Děti ji vyžadovaly hrát opakovaně, přestože už dané otázky znaly a jejich odpovědi mě někdy velmi překvapovaly. Hra se dá hrát doma, ale i přizpůsobit situaci a času- škola v přírodě, pobyt na horách nebo dnes, tento týden, měsíc, rok. Ráda se k ní vrátím a bude s námi i cestovat.

Jana Turková, babička Klaudie (13 let) a Matěje (8 let)

Hru hrála moje třináctiletá vnučka s kamarádkami a otázky je vtáhly do hry. Například se smály u popisu, co by opravdu nechtěly zažít. U hry se bavily, pravidla lehce pochopily.
Také jsem hrála hru se sedmiletým vnukem, otázky jsem mu pomáhala číst. Kupodivu u hry vydržel, přestože on není "herní" typ, ale do hry se vžil a byl bezprostřední, bavila ho. Ani si neuvědomoval, že jsme se toho o něm dozvěděli mnohem víc…